.:: U Hřiště 831, 664 42, Modřice, IČ: 25343718, DIČ: 288-25343718 zápis v OR: Krajský soud Brno, oddíl C, vložka 27519 ::.
svátek má:
 
 
Ankety, návštevní knihy, mailformy, pocítadla a CHAT pro Váš web
 
 

 

      O Firmě
 
.:: Základní informace o spoečnosti ::.
   
 
Společnost BOVAKO, s.r.o., byla založena 4. července 1997. K dnešnímu dni je majoritním vlastníkem společnosti Dr. Pavel Válka, bytem Brno, Vysoká 6. Základní jmění společnosti činí 100.000,- Kč. Společnost BOVAKO, s.r.o., je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, v oddílu C, vložka 27519 s předměty podnikání:
 
  koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
  velkoobchod
  zprostředkovatelská činnos
  zprostředkování služeb
  zprostředkování obchodu
  poskytování technických služeb
 
 
.:: Historie společnosti ::.
   
 
Činnost společnosti BOVAKO, s.r.o., se od roku 2000 přesunula do oblasti poskytování technických služeb. Vzhledem k tomu, že se tato činnost jevila jako perspektivní, bylo počátkem roku 2001 přistoupeno ke koupi čistícího tlakového vozu, k vyřízení živnostenského listu a zahájení činnosti.
 
V roce 2002 byla tato činnost dále rozšiřována, podařilo se navázat další obchodní kontakty a činnost technických služeb byla dále rozšířena o monitoring kanalizací nástrčnou TV kamerou včetně možnosti pořízení videozáznamu. Dále se pak podařilo podepsat první celoroční smlouvu o dílo a zvítězit ve výběrovém řízení na celkovou opravu kanalizace v areálu Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity Brno.
 
V průběhu roku 2003 jsme pokračovali v nastoupeném trendu a jako perspektivní jsme připravili rozšíření činnosti o provádění tlakových zkoušek kanalizace vzduchem s vypracováním revizní zprávy dle normy ČSN EN 1610.
 
V roce 2004 pak byl zakoupen kamerový systém REVI firmy IBOS České Budějovice, což podstatně zkvalitnilo naši činnost v oblasti monitoringu kanalizací včetně zpracování revizních zpráv.
 
Takto dosažená komplexnost námi poskytovaných služeb nám pak v dalších letech umožnila úspěšnou účast ve výběrových řízeních na subdodavatelské bázi pro a.s. Metrostav Praha, Doprastav Praha nebo Belagra Hustopeče, dále pak v komplexních zakázkách pro Dopravoprojekt Ostrava, Kovoprojekta Brno nebo správu majetku města Mikulova a města Moravský Krumlov. Za významné lze též považovat provedené práce v rámci projektu Dyje II pro Vodárenskou akciovou společnost v Třebíči a v Boskovicích.
 
V roce 2008 bylo v souvislosti se zvyšujícími se požadavky na kvalitu a rozsah poskytovaných služeb zakoupena Saco-kanalizační nástavba FABOK CASK 3/2 na podvozku AVIA D90N, což výrazně rozšířilo činnost firmy zejména o čištění dešťových vpustí, čištění nádrží a jímek, čištění septiků, apod. Více než dvojnásobná výkonnost nového saco-kanalizačního vozu pak umožnila provádět požadované práce ve větších DN a s vyšším dosahem.
 
 
.:: Aktuality ::.
   
Dne 6.3.2013 byly webové stránky společnosti BOVAKO aktualizovány.
===
Dne 13. 11. 2008 byl změněn informativní list společnosti.
===
Dne 23. 2. 2004 byly zprovozněny naše nové webovské stránky. Snad se Vám budou líbit.
 
.:: Přidat k oblíbeným ::.
   
Líbí se Vám naše stránky? Nechce se Vám nás příště opět složitě vyhledávat na internetu? Nabízíme jednoduché řešení. Přidejte si naši stránku k oblíbeným položkám ve Vašem prohlížeči. Stačí jen kliknout:
 
.:: Obchodní rejstřík ::.
   
Přesvěčte se, že je naše firma řádně zapsána v obchodním rejstříku.
 
.:: © 1997-2013 Bovako s. r. o. a webmaster, všechna práva vyhrazena ::.